2024 – peta izložba – oživljavanje
Nakon četiri godine pauze, najpre usled globalne pandemije, a potom i drugih društvenih događaja koji su zaokupljali pažnju javnosti, 1.marta 2024. godine otvorena je peta po redu izložba stvaralaštva članica Ženskog arhitektonskog društva, pod nazivom “Oživljavanje”.
Na otvaranju su govorili arh. Anja Ivana Milić, predsednica ŽAD-a; Anastasija Ana Ćetković, GAIA pokret; .
Tom prilikom uručena je i nagrada “Jelisaveta Načić” za životno delo arhitektkinji Mileniji Marušić. Obrazloženje o dodeli nagrade iznele su prof.dr. Eva Vaništa Lazarević i Nataša Đurić, a potom se obratila i laureatkinja Milenija Marušić.
Fotografije: Duško Vukić